Redactie

Prof. Dr. Leonieke Boendermaker, bijzonder hoogleraar Implementatievraagstukken in de Jeugdzorg, Universiteit van Amsterdam en lector jeugdzorg, Hogeschool van Amsterdam. E-mail: l.boendermaker@hva.nl (hoofdredacteur)

Dr. Amaranta de Haan, universitair docent, klinische kinder- en jeugdpsychologie, Erasmus Universiteit Rotterdam. E-mail: A.dehaan@essb.eur.nl

Dr. Jana Knot-Dickscheit, universitair hoofddocent orthopedagogiek, Universiteit Groningen en GZ-psycholoog en cognitief gedragstherapeut bij Molendrift (jeugd-ggz). E-mail: j.knot-dickscheit@rug.nl

Prof. Dr. em. Hans Koot, Emeritus Professor ontwikkelingspsychologie en ontwikkelingspsychopathologie en visiting professor Vrije Universiteit Amsterdam. E-mail: j.m.koot@vu.nl 

Prof. Dr. Nanda Lambregts-Rommelse, bijzonder hoogleraar neurobiologische ontwikkelingsstoornissen, Radboud Universiteit Nijmegen en GZ-psycholoog iot klinisch neuropsycholoog, EMDR therapeut Radboudumc & Karakter kinder en jeugdpsychiatrie. E-mail: Nanda.Lambregts-Rommelse@radboudumc.nl

Prof. Dr. Karla van Leeuwen, hoogleraar gezins- en orthopedagogiek Katholieke Universiteit Leuven. E-mail: karla.vanleeuwen@kuleuven.be

Dr. Maurits Masselink, postdoctoraal onderzoeker bij Radboudumc en Radboud University. Standplaats UMCG Groningen. E-mail: m.masselink@umcg.nl

Prof. Dr. Sara Nijs, tenure track docent gezins- en orthopedagogiek, KU Leuven. E-mail: sara.nijs@kuleuven.be

Dr. Loes van Rijn-van Gelderen, universitair docent pedagogische- en onderwijswetenschappen, programmagroep preventieve jeugdzorg. Universiteit van Amsterdam. E-mail: L.vanRijn-vanGelderen@uva.nl

Prof. Dr. Bart Soenens, hoogleraar ontwikkelingspsychologie, Universiteit Gent.
E-mail: Bart.Soenens@UGent.be

Dr. Jantine L. Spilt, universitair hoofddocent schoolpsychologie en ontwikkeling in context Katholieke Universiteit Leuven. E-mail: jantine.spilt@kuleuven.be

Jochum Veenstra BA, redactie-secretaris. E-mail: jeugdinontwikkeling@outlook.com

Dr. Leonie Vreeke, universitair docent, afdeling ontwikkelings- en onderwijspsychologie, Rijksuniversiteit Leiden. E-mail: l.j.vreeke@fsw.leidenuniv.nl

Dr. Charlotte Vrijen, postdoctoraal onderzoeker, afdeling Pedagogiek en Onderwijskunde, Rijksuniversiteit Groningen. E-mail: c.vrijen@rug.nl

Dr. Elianne Zijlstra, onderzoeker afdeling orthopedagiek en coördinator van het onderzoeks- en Expertisecentrum voor Kinderen en Vreemdelingenrecht binnen de Rijksuniversiteit van Groningen. E-mail: a.e.zijlstra@rug.nl